Sonda

Które zajęcia lubisz najbardziej?
 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Odwiedziło nas

darmowe statystyki strony
Start Charakterystyka zajęć
Charakterystyka zajęć
BPU+bosu PDF Drukuj

Zajęcia, których celem jest poprawa kondycji, a co za tym idzie – pracy układu krążenia oraz spalenie jak największej liczby kalorii z wykorzystaniem BOSU. Dynamiczne ćwiczenia sprawią, że do pracy zaangażowane są mięśnie głębokie, poprawiające stabilizację sylwetki. Trening wyszczupla całe ciało, a w szczególności brzuch, pośladki i uda. Zajęcia są ukierunkowane na wzmacnianie mięśni brzucha i pleców oraz nastawione na dokładne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń.


 
Cellu Attack PDF Drukuj

Trening wyszczupla uda, modeluje pośladki i pozwala pozbyć się zbędnych centymetrów w okolicach bioder. Duża ilość powtórzeń i różnorodność ćwiczeń pozwalają wzmocnić i ujędrnić dolne części ciała oraz zwalczyć cellulit. Zajęcia na bazie programu Callanetics.

 
Pilates+kręgosłup PDF Drukuj

Ćwiczenia wykonywane przy spokojnej muzyce. Metoda jest określana jako jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Trening odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek, czy stan zdrowia. Istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Zajęcia pozwalają wzmocnić zarówno główne partie mięśniowe, jak i mięśnie głębokie, niwelując bóle kręgosłupa i stawów.


 
Fit Ball PDF Drukuj

Zajęcia z wykorzystaniem piłek -  rozluźniają ciało, poprawiają koordynację ruchową oraz kondycję. Umiejętność „balansowania” na piłce wzmacnia nasze mięśnie szkieletowe, dzięki którym utrzymujemy prawidłową postawę, a równocześnie zwiększa stabilność ciała, doskonali równowagę i kształtuje postawę.


 
DeepWork PDF Drukuj

DeepWork to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK™ bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe – kompleksowy trening funkcjonalny. Trening rozpoczyna się spokojną i łatwą rozgrzewką, która ma za zadanie wyciszyć organizm. DeepWork jest dla KAŻDEGO. Zajęcia bez choreografii i z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia. 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

Kontakt

Krzysztof
tel:

503026942,

503026941

Miejsce zajęć:

- Radymno

ul. Lwowska 20